Paket Ürün

%100 Doğal 3’lü Paket 210gr

99.00

  • Gourmezz Karamelize Soğan 210 gr 210 gr. lık cam kavanozda Karamelize Soğan. Soğan, Ayçiçek yağı, bal, balzamik sirke ve tuz kullanılarak kısık ateşte 2 saatten fazla bir süre pişirilerek hazırlanıyor. Uzun süreler mutfakta vakit harcamak istemeyen “karamelize soğan” severler için hem pratik, hem lezzetli, hem de doğal ve katkısız bir Gourmezz ürünü daha. Sıcak ya da Soğuk olarak tüketilebilir. Servis öncesi bir kaç dakika ısıtılarak son karamelizasyon işlemi yapılması tavsiye edilir.
  • Gourmezz Kırmızı Soğan Turşusu 210 gr 210 gr. lık cam kavanozda Kırmızı Soğan Turşusu. Kırmızı soğan, tane kişniş, tane karabiber, bilye kekik (top kekik), bal, deniz tuzu ve elma sirkesi kullanılarak hazırlanıyor. Hamburger, hotdog, sandwichler, deniz ürünleri, şarküteri gibi her türlü yemek ve ürünün yanında tüketilebilir. Yemeklerinizi lezzet sınıfında bir üst basamağa taşıyacak “Gourmezz Kırmızı Soğan Turşusu”, yeni vazgeçilmeziniz olacak!
  • Gourmezz İstiridye Mantarı Turşusu 210 gr İstiridye mantarı; Elma Sirkesi, Bal, Sarımsak, Kekik ve tuz kullanılarak hazırlanmakta olup, çok farklı ve çok lezzetli bir üründür. Tüm diğer ürünlerimiz gibi, tamamen katkısız ve doğaldır. Şarküteriler ile,atıştırmalık olarak, özel yemek davetlerinizde, uzak doğu lezzetlerinin yanında ve daha bir çok şekilde tüketebileceğiniz benzersiz bir gurme lezzettir.

20 adet stokta

Gourmezz marka %100 doğal ve katkısız üründür.

Henüz inceleme yok.

"%100 Doğal 3’lü Paket 210gr" için ilk yorum yapan siz olun