Dr.Sosis

Biz kimiz ?

Dr.Sosis firması şu an sadece Göktürk’te Kemer Country içerisinde yer alan Bol Pazar’da bulunmaktadır. Haftada 2 gün (C.tesi ve Pazar) saat 10:00 – 20:00 saatleri arasında bizi ziyaret edip bu eşsiz lezzetlerimizden siz de tadabilirsiniz. Yakın zamanda da Anadolu yakası Kozyatağı bölgesinde yeni şubemiz hizmete açılacaktır. Bunun dışında festival ve özel etkinliklerde karşınıza çıkmamız mümkün. Firmamızın bulunduğu her noktada, standımızda çalışan tüm arkadaşlar ürünün içeriğine tam hakimiyeti olan kişilerdir. Bu sebepten dilediğiniz soruyu sorup merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Bu konuda hiçbir taviz vermeden ve çizgimizi bozmadan sizlere hizmet edebileceğimiz yerler için çalışmalarımız sürmektedir.

Misyonumuz

Bu işe başlarken çok farklı tepki ile karşılaştık. Ülkemizde sosisin çok da olumlu görülmediği, bazı kesimler tarafından sürekli kötülendiği bir coğrafyada olmamızın dezavantaj olduğunun bilincindeydik. Ancak ürünün kalitesi, arkasında sapasağlam durabilmemizi sağladı. Öncesinde hiçbir şekilde “sosis” yemem diyen birçok kişi müdavimimiz oldu. Bizler, özellikle geleceğimiz olan çocukların gönül rahatlığı ile yiyebileceği, anne babaların da onların yanında “çocukluk lezzetlerini” tadabileceği bir ürün sunmak istedik. Bu doğrultuda, kar marjı daha yüksek olabilecek şeylerden bile feragat edip hiçbir şekilde taviz vermeden ürünün orjinalini bozmadık ve her girdiğimiz ortamda “%100 dana etidir; bağırsak kılıf, yapay renklendirici ve katkı maddesi yoktur, güvenle tüketebilirsiniz, midenizde hiçbir problem çıkartmaz” diyebildik. Misyon olarak da “çocukluk lezzetimizi çocuklarımızın çocuklarına da sunabilelim” olarak belirledir.

Nereden Nereye

Tarihçemiz

Dr.Sosis olarak ilk adımlarımızı çok yavaş ama emin şekilde attık. Yıllarca büyüklerimizin bizlere yedirmekten kaçındığı sosisi, %100 dana etinden üretip, katkı maddesi olmadan sizlere sunarak gönül rahatlığı ile yenebilecek bir hale getirip sizlerle buluşturmak istedik.

Önce DOĞDUK… sonra EMEKLEDİK… zamanla SERPİLDİK… ve artık OLGUNLAŞTIK…

Attığımız her adımda yanımızda olan siz ziyaretçilerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

IMG-20191230-WA0000
IMG_20201017_174301 (1)

Dr.Sosis

Galeri

Dr.Sosis olarak katıldığımız festivallerden bazı görüntüler