HOT DOG

FRANKFURTER SOSİS

90gr’lık frankfurter sosis, özel üretim ekmek içerisinde servis edilir. Sade, cheddar ve gravyer seçenekleri mevcuttur. Cheddar ve gravyer peynirleri, sosisin içerisinde akışkan bir şekilde yer almaktadır. Tercihe göre üzerine karamelize soğan, turşu ve farklı soslar eklenerek sunum yapılır.

PORSİYON FRANKFURTER SOSİS

2 Adet dilediğiniz Dana Frankfurter sosis, 220gr patates kızartması, özel yapım Dr.Salatası, karamelize soğan ve turşu ile servis edilir. Tercihe göre yanında farklı soslar ile sunum yapılır.

3’LÜ SLIDER SOSİS

3 adet mini burger ekmeği ile servis edilir. İçinde yaklaşık 90gr frankfurter sosis, karamelize soğan, eritilmiş cheddar peyniri, turşu ile yanında patates kızartması olacak şekilde servis edilir. Slider menüdeki en büyük keyif, ekmeğin özellikle tereyağı ile yumuşatılıp ısıtılmasıdır. Tercihe göre yanında farklı soslar ile servis edilir.

SOSİSLİ TACO

Mısır unlu tortilla ekmeğinden oluşan kabuk içerisinde 60gr Frankfurter sosis, guacamole sos, salsa sos, rendelenmiş cheddar peyniri, taze yeşillik, kişniş, taze soğan ile servis edilir. Talep doğrultusunda Hard ve Soft Shell seçenekleri de stok durumuna bağlı olarak verilebilir.

SOSİSLİ WRAP

Özel Wrap lavaşı içerisinde yaklaşık 65gr Frankfurter sosis, özel Dr.Salatası, karamelize soğan, turşu, patates kızartması ile servis edilir.

CORN DOG

İç kısmı sade Dana Frankfurter sosis olan ürün ülkemizde yeni yeni rağbet görmeye başlamıştır. Dış kısmında mısır unu bazlı bir harç ile derin yağda kızartılarak çubukta yenilecek şekilde hazırlanır. Tercihe göre yanında farklı soslar ile servis edilir.

PATATES KIZARTMASI

Küçük ve büyük patates sepeti olarak 2 farklı ebatta sunulmaktadır. Küçük sepette 220gr, büyük sepette ise 400gr patates bulunmaktadır. Tercihe göre yanında farklı soslar ile servis edilir.

BİRA TABAĞI

200gr patates kızartması, 4 adet mozzarella sticks, 4 adet soğan halkası ve 4 adet kokteyl frankfurter sosisten oluşmaktadır. Tercihe göre yanında farklı soslar ile servis edilir.

EXTREME BOX

Tat olarak ev patatesini andıran, tamamen mor doğal tohumdan elde edilen ve Türkiye’de henüz yeni yeni üretimine geçilen mor patatesin öne çıktığı tabağımızdır. 220gr Mor Patates dilimleri, 4 adet iç kısmı akışkan krem peynirli Jalapeno Poppers (normal ve extra hot seçeneği ile), 4 adet mozzarella sticks şeklinde, yanında standart olarak ranch sos ile servis edilir.

Acıktıran Görseller

ÜRÜN GALERİSİ